تعمیر LED تلویزیون و 3 مشکل رایج

5 نکته مهم در تعمیر LCD تلویزیون
فوریه 17, 2020
تعمیر
2 دلیل رایج برای تعمیر تلویزیون
مارس 26, 2020

تعمیر LED تلویزیون و 3 مشکل رایج

تلویزیون ال ای دی

همانطور که می دانیید برای تعمیر تلویزیون LED لازم است تا عوامل متعددی را مورد بررسی قرار دهید. تعمیر تلویزیون به مهارت و تخصص نیاز دارد و لازم است تا برای اینکار حتما از متخصصین مربوطه کمک بگیرید.

در مطالب قبلی شما را با نکاتی در خصوص تعمیر LCD تلویزیون آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در این زمینه به دست آورید. با ما همراه باشید تا مشکلات رایجی که ممکن است برای تلویزیون شما هم پیش بیاید را با هم مرور کنیم.

صفحه نمایش LED سفید شود.

در این صورت ممکن است مشکل از تغذیه برق درون صفحه نمایش باشد. تغذیه برق وظیفه گرفتن و ارسال برقی به تمام قسمت های صفحه نمایش را دارد.

این مشکل یکی از رایج ترین اتفاقاتی است که برای تلویزیون های ال ایی دی رخ می دهد.

تلویزیون

نمایش خطوط افقی در زمان روشن شدن تلویزیون

دلیلاین مشکل قدرت پایین سیگنال کابلی که به ال ای دی تلویزیون متصل می شود، می باشد. این مشکل ممکن است در ابتدا خودش را نشان ندهد. برای از بین رفتن این مشکل لازم است تا قدرت سیگنال را افزایش داد.

مشکل وصل نشدن به وای فای

اولین نکته ایی که باید در این مورد مورد بررسی قرار گیرد این است که متوجه شوید که آیا مشکل از مودم است و یا تلویزیون شما. گاهی ممکن است مشکل وصل نشدن تلویزیون به اینترنت از مودم باشد و از تلویزیون شما نباشد. در این حالت شاید بهتر باشد مودم را ریست کنید.

به طور کلی بهتر است تا به محض اینکه متوجه مشکلی از تلویزیون خود شدید هر چه سریع تر با یک تعمیرکار ماهر و متخصص در این زمینه تماس بگیرید. هر چه زمان تعمیر LED را به تعویق بیاندازید ممکن است لازم شود خرابی بیشتر شده و مجبور شوید هزینه بیشتری را برای تعمیرات پرداخت کنید.

برای تعمیر LED می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − نه =