تشخیص خرابی و تعمیر تلویزیون

تعمیرات تلویزیون
تعمیر تلویزیون کِی لازم است؟
آوریل 5, 2020
تعمیر ال سی دی
10 ترفند که دیگر به تعمیر تلویزیون نیاز پیدا نمی کنیم.
می 13, 2020

تشخیص خرابی و تعمیر تلویزیون

تعمیر

برای تعمیر تلویزیون چه اقداماتی لازم است؟ آیا می دانید برای تعمیر تلویزیون به چه اطلاعاتی نیاز دارند.

در مطالب قبلی شما را با برخی از مهم ترین ویژگی ها و مشخصات تعمیر LCD آشنا کردیم و اطلاعاتی در خصوص زمان تعمیر تلویزیون در اختیارتان قرار دادیم.

در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در این زمینه به دست آورید.

یکی از مهم ترین نکاتی که باید مورد توجه قرار دهید این است که بهتر است تعمیر تلویزیون را به یک کارشناسس ماهر و دوره دیده در این زمینه بسپارید. اما راه های بسیاری برای تشخیص خرابی وجود دارد که شما را با برخی از آن ها آشنا خواهیم کرد.

تعمیر تلویزیون

تشخیص خرابی تلویزیون

نشانه اول

تلویزیون شما صدا دارد اما تصویر ندارد. در این حالت بهتر است تا نوری را جلوی تلویزیون بگیرید تا صفحه را روشن کند اگر تصویر ضعیف و کمرنگی را مشاهده کردید، احتمالا مشکل از برد مدار است و یا اینکه برق لامپ های پشتی سوخته است. شاید لازم باشد تا بُرد مدار را تعویض کنید.

نشانه دوم

شکستگی یا خراش روی ال سی دی تلویزیون نشانه دیگری است که باید مورد توجه قرار گیرد. در بیشتر مواقع قسمت خراش فتاده تعویض نمی شود. امروزه تولید کنندگان از صفحات قابل تعویض استفاده نمی کنند چرا که هزینه بالایی دارد. در بیشتر مواقع ممکن است هزینه تعویض ال سی دی بیشتر از خرید یک تلویزیون نو باشد.

نشانه سوم

یکی دیگر از علائم خرابی تلویزیون این است که تلویزیون شما روشن شود و بعد از مدتی خود به خود خاموش شود. در اینجا اکثرا مشکل از خازن می باشد. تعمیر این قسمت از تلویزیون بسیار راحت است و می توانید با هزینه ایی اندک این مشکل را برطرف کنید.

ایران سرویس به عنوان بهترین مرکز تعمییر ال سی دی و ال ای دی آماده ارائه بهترین خدمات به شما می باشد.

برای تعمیر تلویزیون می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + دوازده =