قیمت تعمیر تلویزیون چقدر است؟

تعمیر ال سی دی
10 ترفند که دیگر به تعمیر تلویزیون نیاز پیدا نمی کنیم.
می 13, 2020

قیمت تعمیر تلویزیون چقدر است؟

قیمت تعمیر

آیا می دانید قیمت تعمیر تلویزیون چقدر می شود؟ بابت تعمیر ال سی دی تلویزیون چقدر باید هزینه کنید؟

در مطالب قبلی شما را با ترفند هایی آشنا کردیم که نیازی به تعمیر تلویزیون پیدا نکنید. در ادامه همراه ما باشید تا شما را با هزینه تعمیر تلویزیون بیشتر آشنا کنیم.

قیمت تعمیر تلویزیون

تعمیر تلویزیون حدود 210 دلار هزینه دارد. هزینه ها معمولاً بین 60 تا 350 دلار برای تلویزیون های LCD، LED، پلاسما و 4K است. مشکلات رایج شامل تعویض صفحه و لامپ، تعمیر نور پس زمینه، تعمیر درگاه HDMI یا تعویض مادربرد است.

تعمیر

از آنجا که بسیاری از تلویزیون ها برای حمل و نقل در یک اتومبیل متوسط ​​خیلی بزرگ هستند، ممکن است هزینه های وانت و تحویل نیز اعمال شود.

تلویزیون یک وسیله محبوب از تجهیزات الکترونیکی است. تقریباً همه افراد به این وسیله دسترسی دارند. تلویزیون به شما کمک می کند تا با آنچه در سراسر جهان اتفاق می افتد در ارتباط باشید و شما را سرگرم کند.

با این حال اگر تلویزیون شما اسیب ببیند لازم است تا هزینه هایی را بابت تعمیرات آن پرداخت کنید. چند عامل وجود دارد که شما باید در مورد آنها فکر کنید که تا چه اندازه ممکن است تعمیر را تحت تأثیر قرار دهد. از نوع تلویزیون شما تا مشکلی که برای تلویزیونتان پیش آمده در قیمت تعمیر تلویزیون موثر خواهد بود. این می تواند در انتخاب صحیح شما برای یافتن یک تکنسین متخصص تلویزیون برای کمک به شما مقید باشد.

هزینه تعمیر تلویزیون صفحه تخت از 45 تا 360 دلار است. قیمت تلویزیون جدید با صفحه تخت از حدود 250 دلار برای تلویزیون ال ای دی 1080p (غیر 4K) از ال جی تا 15،000 دلار برای تلویزیون 85 اینچی می باشد.

در یک تلویزیون 4K، قیمت تعویض مادربرد، اینورتر یا چراغهای LED از 100 تا 275 دلار یا بیشتر بسته به مارک و مدل متفاوت است. هزینه تعمیر یا تعویض صفحه آسیب دیده بیشتر از هزینه تلویزیون 4K می باشد.

قیمت تعمیر تلویزیون به عوامل متعددی بستگی دارد. یکی از مهم ترین این عوامل نوع تلویزیون و مدل آن می باشد. تلویزیون های پیشرفته تر و جدید تر اغلب هزینه تعمیرات آن ها بیشتر است. چرا که پیچیده تر هستند و زمان بیشتری را باید صرف تعمیرات ان ها کرد. البته گاهی تلویزیون های قدیمی نیز هزینه بالایی دارند مخصوصا اگر نیاز به تعئیض قطعات داشته باشند در این شرایط اگر قطعه به سختی پیدا شود هزینه تعمیرات زیاد خواهد بود.

سوالات رایج در مورد تعمیر تلویزیون

برای تعمیر تلویزیون لازم است تا چند نکته مهم را مورد بررسی قرار دهید. بسیاری افراد در مورد تعمیرات سوالاتی دارند که لازم است آن ها را مورد بررسی قرار دهید.

آیا تلویزیون های پلاسما تعمیر می شوند؟

برخی افراد بر این باورند که نمی توان تلویزیون های پلاسما را به راحتی تعمیر کردف اما اینچنین نیست و اگر از متخصصین ماهری در این زمینه کمک بگیرید می توان تلویزیون پلاسما را تنظیم نمود.

آیا تلویزیون های فلت اسکرین قابل تعمیر هستند؟

بسته به نوع صفحه نمایش و همچنین مشکلی که برای تلویزیون شما پیش آمده می توان این نوع تلویزیون ها را نیز تعمیر نمود. برای تعمیر تلوزیون های فلت لازم است تا حتما از یک کارشناس کمک بگیرید.

آیا تعمیر صفحه نمایش شکسته شده یا خراش افتاده ارزش پرداخت هزینه را دارد؟

معمولا تعمیر ال سی دی تلویزیون کم هزینه نیست. ممکن است لازم باشد تا شما برای تعویض ال سی دی تلویزیون هزینه زیادی را پرداخت کنید اما بسته به نوع تلویزیون و امکاناتی که دارد ممکن است ارزش این تعمیر را داشته باشد. به همین خاطر بهتر است تا قبل از انجام تعمیرات حتما در مورد هزینه ای که برای شما به دنبال خواهد داشت اطلاعات دقیقی را جمع آوری کنید.

قیمت لامپ تلویزیون چقدر است؟

هزینه تعویض لامپ تلویزیون از 20 دلار تا 80 دلار متغیر می باشد.

برای اطلاع دقیق از قیمت تعمیر تلویزیون با کارشناسان ما در تماس باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − چهارده =