تعمیر تلویزیون

تعمیرات به صورت فوق تخصصی زیرنظرکادری مجرب ومتخصص درشرکت انجام خواهد شد.

۱- تعمیرات LED زیرنظرمتخصص درمنزل وشرکت.

۲- تعمیرات LCD زیرنظرمتخصص LCD درمنزل وشرکت.

۳- تعمیرات 3Dزیرنظرمتخصص درمنزل وشرکت.

۴- تعمیرات4k زیرنظرمتخصص درمنزل وشرکت.

۵- کادرمتخصص بک لایت که قادرند با طراحی منحصربه شرکت تمام عیوب بک لایت را برطرف نمایند.

۶-تعمیرات ویدیو پروژکتور درشرکت زیرنظرمتخصص.

۷- تعمیرات پلاسما درشرکت زیرنظرمتخصص.

۸- تعمیرات پروژکشن درمنزل زیرنظر متخصص.

۹- تعمیرات تلویزیون های قدیمی باحمل ونقل رایگان درشرکت ودرمنزل زیرنظرمتخصص.

۱۰- تعویض لامپ تلویزیون ها درشرکت زیرنظرمتخصص لامپ تلویزیونهای قدیمی.

۱۱- تعمیرات لوازم صوتی ازجمله رادیو VCD- DVD-ضبط، باند، آمپیلی، سینماخانواده ودستگاه های بولوری درشرکت زیر نظرمتخصص انجام می شود.

۱۲- تعمیرات دستگاههای دیجیتال درشرکت.

۱۳- تعویض پنل شکسته درشرکت زیرنظرمتخصص.

۱۴- تعمیرات مین برد با دستگاه های پروگرامر و ریبالومین های برنامه ای و سخت افزاری دراین شرکت زیرنظرمتخصص انجام می شود.

تمامی مواردفوق شامل دوماه گارانتی اتحادیه می باشد.

۰۹۱۲۳۹۸۰۱۱۷
۰۹۱۹۱۲۱۳۵۹۶
۰۲۱۷۷۳۵۹۶۲۳
۰۲۱۷۷۳۵۳۹۱۴
۰۲۱۷۷۳۹۲۰۷۵
۰۲۱۷۷۱۲۳۱۱۰

آیا می دانید برای تعمیر تلویزیون به کجا باید مراجعه کنید؟ آیا استفاده از خدمات هر مرکزی قابل اطمینان است؟

در اینجا می خواهیم اطلاعاتی در خصوص تعمیر تلویزیون و سوالات رایج در این مورد در اختیارتان قرار دهیم.

سوالات رایج در مورد تعمیر تلویزیون

براساس طیف وسیعی از عوامل مختلف، این امکان وجود دارد که خیلی از مشکلات تلویزیون خود را اشتباه بگیرید. به همین خاطر لازم است تا در مورد مشکلی که برای تلویزیون شما پیش امده اطلاع کافی داشته باشید تا بتوانید به بهترین شکل تعمیر تلویزیون LED، LCD  خود را بهترین تصمیم را در مورد تعمیرات بگیرید.

تعمیر LED

برای تعمیر LED به چه فاکتور هایی باید توجه کرد؟ همانطور که می دانید تعمیر اِل ایی دی به مهارت و تخصص نیاز دارد. بهتر است برای انجام تعمیرات تلویزیون حتما از کارشناسان ماهر و حرفه ایی در این زمینه کمک بگیرید.

قیمت تعمیر LED چقدر است؟ برای اطلاع دقیق از قیمت تعمیر تلویزیون بهتر است با کارشناسان ما در تماس باشید. اما قیمت تعمیر اِل ایی دی در کشور های دیگر چقدر است؟ به طور کلی می توان گقت هزینه تعمیر تلویزیون بسته به نوع تعمیرات و نوع تلویزیون از 60 دلار تا 350 دلار متغیر است.

به طور کلی 207 دلار بابت تعمیر LCD و یا LED لازم است پرداخت شود.

تلویزیون های LED نیز مانند LCD هستند با این تفاوت ها از بکلایت LED در آن ها استفاده می شود. تمامی مدل های جدید از این بکلایت استفاده می کنند این در حالی است که مدل های قدیمی تر از بکلایت CCFL استفاده می کردند. هزینه تعویض بکلایت LED به طور متوسط حدود 100 تا 122 دلار می باشد.

در بعضی از تلویزیون ها می توان CCFL ها را با LED جایگزین کرد. قیمت هر عدد LED بین 20 تا 25 دلار می باشد.

هزینه تعمیر اسکرین های تلویزیون از 42 تا 359 دلار می باشد. شما نمی توانید یک صفحه و اسکرین شکسته را تعمیر کنید، اما هزینه یک اسکرین نو از 249 دلار برای 1080mp شروع می شود. تلویزیون های فلت را می توانیم به دسته های زیر تقسیم بندی کنیم:

  • تلویزیون های LCD
  • تلویزیون های LED
  • پلاسما اسکرین
  • 4K (Ultra HD)
  • تلویزیون های اسمارت

مشکلات رایج در تلویزیون ها

ممکن است تلویزیون شما دچار مشکلاتی شود که در اینجا به برخی از آن ها خواهیم پرداخت.

بعد از مدتی تلویزیون خاموش شود.

اگر تلویزیون شما بعد از مدتی بی دلیل خاموش شد موارد زیر را بررسی کنید:

اگر تلویزیون شما پروژکشن است ممکن است داغ شدن بیش از حد آن باعث خاموش شدن تلویزیون شده باشد. می توانید از سیستم های خنک کننده تلویزیون استفاده کنید.

قیمت تعمیر ال ای دی

قیمت تعمیر ال ای دی چقدر است؟ چطور می توانید قیمت تعمیر ال ای دی را محاسبه کنید؟

یکی از مهم ترین فاکتور هایی در قیمت تعمیر ال ای دی موثر است نوع تلویزیون شما می باشد.

هر چه قطعات تلویزیون شما در دسترس تر باشد و همچنین ساده تر باشد قیمت آن نیز ارزان تر خواهد بود. بنابراین می توان گفت در تلویزیون های پیشرفته تر قیمت تعمیر ال ای دی گران تر خواهد بود. البته این موضوع به در دسترس بودن قطعات نیز بستگی دارد.

نوع تلویزیون، پیچیدگی مسئله با تلویزیون و قطعات نیاز به فاکتور در قیمت دارد. شرکت های تعمیر تلویزیون اغلب خدمات وانت و تحویل را با مبلغ مشخصی به مشتریان ارائه می دهند.

یکی از اصلی ترین مشکلات تلویزیون های LED این است که لامپ آن ها خراب شود.

برای تعمیر تلویزیون های ال ای دی و یا سایر تلویزیون ها به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

بررسی بودجه

اول باید محاسبه کنید که قیمت تعمیر تلویزیون ال ای دی چقدر می شود. با این کار می توانید از صرف هزینه های اضافی جلوگیری کنید.

توجه به عملکرد تعمیرگاه

تعمیرگاه ها و مراکز مختلف را بگردید و در مورد نحوه عملکرد هر یک تحقیق کنید. با توجه به بودجه ای که برای تعمیر تلویزیون براورد کردید بهتر است تا تعمیرگاه تلویزیون خود را انتخاب کنید.

در نگاه اول، کار ممکن است ساده به نظر برسد، اما با هر چه تعمیر بیشتر پیش رود، ممکن است متوجه شوند که این آسیب گسترده است. قبل از شروع کار حتماً یک تخمین هزینه، از جمله نیروی کار و قطعات دریافت کنید، در این صورت با یک فاکتور خیلی گران تر مواجه نخواهید شد.

همانطور که میی دانید ایرانیان سرویس ارائه دهنده بهترین خدمات در زمینه تعمییر تلویزیون های ال ای دی و ال سی دی است. برای اطلاع دقیق از قیمت تعمیر ال ای دی با کارشناسان ما در تماس باشید.

تعمیر LCD

برای تعمیر  LCD به چه فاکتور هایی نیاز دارید؟ همانطور که می دانید تعمیر LCD و یا سایر بخش های تلویزیون به مهارت و تخصص نیاز دارد از این رو بهتر است تا حتما برای تعمیر LCD تلویزیون از یک کارشناس کمک بگیرید.

قیمت تعمیر تلویزیون بسته به نوع قسمتی که می خواهید تعمیر کنید بسیار متفاوت است در برخی از کشور ها به طور متوسط هزینه تعمیر LCD ممکن است از 60 تا 350 دلار متغیر باشد.

اگر تلویزیون اِل سی دی شما روشن می شود و صدا دارد اما تصویر ندارد ممکن است لامپ آن سوخته باشد. این مشکل یکی از رایج ترین مشکلاتی است که برای تلویزیون های LCD ممکن است پیش بیاید. در این حالت ممکن است تعویض لامپ مشکل تلویزیون LCD را برطرف کند. بک تعمیرکار حرفه ایی می تواند به راحتی خیلی سریع این کار را برای شما انجام دهد.

در تعمیر LCD زمانی که به دلیل شکسته شدن و خراش افتادن صفحه نیاز به تعویض ال سی دی باشد بهتر اسست به طور کلی تلویزیون خود را عوض کنید چرا که هزینه بسیار بالایی را باید بابت تعویض صفحه بپردازید.

تعمیر  تلویزیونLCD به طور معمول از 200 تا 300 دلار هزینه دارد

آیا تا به حال برای شما پیش آمده است که تلویزیون ال سی دی شما صدا داشته باشد اما تصویر نداشته باشد؟ برخی از دلایلی که ممکن است باعث این مشکل شود عبارت اند از:

ممکن است بکلایت سوخته باشد. در LCD های جدید احتمال اینکه بکلایت بسوزد وجود دارد. یک تکنسین و کارشناس تعمیرکار می تواند خیلی سریع و راحت بکلایت را تعویض کند.

خرابی مبدل: گاهی ممکن است مبدل نیاز به تعویض داشته باشد اما در برخی مواقع نیز می توان تنها با تعویض خازن ها مشکل را برطرف کرد. اگر تنها نیاز به تعویض خازن باشد هزینه کمتری نیز پرداخت خواهید کرد.

آیا ال سی دی شکسته تلویزیون تعمیر می شود؟

شاید باری شما هم پیش آمده باشد که در اثر برخورد محکم چیزی با صفحه LCD متوجه شوید که صفحه نمایش شما شکسته شده و یا ترک خورده است. در این حالت اغلب افراد ترجیح می دهند تا تلویزیون خود را دور انداخته و یک تلویزیون جدید بخرند. این در حالی است که ضربه خوردن صفحه ال سی دی تلویزیون ممکن است در برخی موارد تعمیر شود و نیازی نباشد تا شما یک تلویزیون نو بخرید. البته گاهی تعمیر ال سی دی شکسته تلویزیون ممکن است بسیار هزینه بر باشد. و برای شما خرید یک تلویزیون نو صرفه اقتصادی بیشتری داشته باشد.

قبل از هر اقدامی لازم است تا حتما با کارشناساسان متخصصین ماهر در زمینه تعمیر تلویزیون مشورت کنید و مشکل تلویزیون خود را شرح دهید تا آن ها بتوانند بهترین راهنمایی را به شما بکنند.

ایرانیان سرویس با ارائه بهترین خدمات بهترین مشاوره را در زمینه تعمیر تلویزیون به شما خواهند داد حتی گاهی می توان به طور حرفه ایی تعمیر ال سی دی در منزل را انجام داد.

در اینجا می خواهیم پرسش ها و پاسخ هایی را بررسی کنیم که اگر به تعمیر تلویزیون نیاز پیدا کردید حتما این عوامل را مورد بررسی قرار دهید.

قیمت تعمیر تلویزیون

قیمت تعمیر ال سی دی

قیمت تعمیر ال سی دی چقدر است؟ قیمت تعمیر تلویزیون در کشور های مختلف متفاوت است. در برخی از کشور ها اگر شما یک تلویزیون نو بخرید خیلی به صرفه تر خواهد بود تا بخواهید تلویزیون قبلی خود را تعمیز کنید. به همین خاطر قبل از پرداخت هزینه لازم است تا تمامی فاکتور ها را مورد توجه قرار دهید.

یک آمریکایی به طور متوسط ​​هر روز بیش از چهار ساعت در حال تماشای تلویزیون است. به همین خاطر احتمال اینکه ال سی دی آسیب ببیند خیلی بیشتر خواهد بود.

تعمیر تلویزیون معمولی شامل مشکلات مربوط به تصویر، کیفیت صدا یا ال سی دی شکسته می باشد. متوسط ​​هزینه تعمیر انواع متداول تلویزیون می تواند بین 40 تا 260 دلار باشد.

تلویزیون های قدیمی تر مانند مجموعه های آنالوگ مانند تلویزیون های LED هزینه تعمیر بسیار بالایی دارند.

پیدا کردن قطعات برای این نوع تلویزیون ها سخت تر است که این امر به قیمت آنها می افزاید. علاوه بر این، قطعات مربوط به مدل هایی که دارای 42 اینچ یا بالاتر هستند، پرهزینه تر هستند و از این طریق قیمت تعمیر ال سی دی بیشتر خواهد شد.

تلویزیون ال سی دی می تواند بین 30،000 تا 60،000 ساعت عمر کند. با این وجود، کیفیت تصویر پس از گذشت تنها چند سال رو به زوال می رود. این بدان معناست که حتی اگر دستگاه خود را تعمیر کنید، ممکن است نتوانید از آن لذت ببرید. در بسیاری موارد، با پولی که برای خرید مدل اصلی خود خرج کرده اید به راحتی می توانید تلویزیون با کیفیت بالاتری را خریداری کند.

تعمیر ال سی دی تلویزیون به چه صورت انجام می شود؟ تمام کابل های خارجی را جدا کرده، تنظیمات اصلی را جدا کرده و آن را روی سطح صاف و نرم قرار می دهیم. هر پیچ که قاب را در جای خود نگه می دارد برداشته و سپس قاب را به آرامی برمی داریم و کنار می گذلریم. صفحه جدید را در جای خود قرار داده و کابل های داخلی را به همان روشی که در ابتدا آنها را جدا کرده بودیم، دوباره وصل کنید.

معمولا برای تلویزیون چه مشکلاتی پیش می آید؟

مشکلات رایج تلویزیون شامل مشکلات مربوط به صفحه نمایش، قطع صدا، روشن نشدن، خطوط در صفحه نمایش، سایه های سیاه در صفحه نمایش، ورودی های HDMI شکسته و مشکلات اتصال wifi در تلویزیون های هوشمند می باشد.

به طور کلی ممکن اسست متوجه شوید که تلویزیون روشن نمی شود، مشکلات مربوط به رنگ و یا فیلم یا مشکلات صوتی، همچنین صفحه نمایش آسیب دیده یا اتصالات / پورت های آسیب دیده از مهم ترین مواردی است که ممکن است برای تلویزیون شما پیش بیاید.

قبل از اینکه با تکنسین و تعمیرکار تماس بگیرید چه کاری باید انجام دهید؟

قبل از رزرو تلویزیون خود، برخی از بررسی های اصلی را انجام دهید تا ببینید که آیا می توانید مشکل را خودتان برطرف کنید یا تشخیص دهید: تلویزیون خود را خاموش و دوباره روشن کنید بررسی کنید تمام کابل ها به طور محکم در وصل شده اند و تلویزیون خود را به نقطه دیواری و پریز برق تلویزیون متصل کنید. یک مؤلفه خارجی درگیر است، آن را با تلویزیون دوم خود امتحان کنید تنظیمات ورودی های خود را از طریق تلویزیون از راه دور تنظیم کنید تا تنظیمات کارخانه تنظیم شود.

آیا می توان تلویزیون را تعمیر کرد و یا باید یک دستگاه نو خرید؟

مگر اینکه تلویزیون شما قدیمی باشد یا کارش از به روز رسانی و تعمیرات گذشته باشد که بخواهید یک دستگاه جدید را خریداری کنید. در غیر این صورت ایده خوبی است که یک تعمیرکار تلویزیون رزرو کنید تا ببینید آیا ارزش تعمیر آن را دارد یا خیر. آنها می توانند درمورد هزینه های مربوطه به شما مشاوره دهند، بنابراین می توانید در مورد خرید دستگاه جدید یا تعمیر تلویزیون فعلی خود تصمیم آگاهانه بگیرید. به طور کلی لازم است تا خیلی سریع در مورد تعویض و یا تعمیر تلویزیون تصمیم نگیرید و عجله نکنید و کاملا تمام موارد را بررسی کنید.

آیا تعمیرکاران باید گواهینامه خاصی داشته باشند؟

در حالی که به طور کلی تکنسین های تعمیر تلویزیون نیازی به داشتن مدرک تحصیلی ندارند، بسیاری از آنها دوره کارآموزی را گذرانده و یا دارای گواهینامه III در الکترونیک و ارتباطات می باشند. در بعضی موارد بسته به وظیفه و قوانین محلی، ممکن است تکنسین شما به مجوز برق نیاز داشته باشد. البته به خاطر داشته باشید که تمامی تکنسین های این مجموعه بسیار حرفه ایی و کارامد هستند.

قیمت تعمیر تلویزیون

قیمت تعمیر تلویزیون بر چه اساس محاسبه میشود؟

هزینه های تعمیر تلویزیون بستگی به نوع خرابی و همچنین قطعاتی که در تعمیر و یا تعویض قطعات خریداری می شود دارد. به طور کلی در کشور های آمریکایی هزینه و قیمت تعمیر تلویزیون حدودا 50 دلار 140 دلار می باشد.هزینه تعمیر تلویزیون شما به نوع تلویزیون، مشکلات پیش آمده، پیچیدگی و زمان لازم برای رفع مشکل و هزینه هر قسمت تلویزیون مورد نیاز شما بستگی دارد. برای اطلاع دقیق از قیمت تعمییر تلویزیون بهتر است با کارشناسان ما در تماس باشید.

چطور کمک بگیریم

شناسایی برخی از مشکلات نسبت به سایرین آسانتر است، مانند صفحه آسیب دیده یا ترک خورده. در حالی که برخی دیگر، مانند مسائل مربوط به رنگ یا صوتی، تعیین علت اصلی ممکن است سخت تر باشد. یک متخصص تعمیر تلویزیون می تواند تمام پاسخ های مربوط به مشکلات تلویزیون شما را ارائه دهد.

مانند بسیاری از وسایل خانه شما، هنگامی که آنها معیوب شوند، کوشش می کنید مجدداً آن را بلند کنید و دوباره کار کنید، به خصوص هنگامی که شما دانش فنی لازم را برای انجام کارآمد ندارید. یک متخصص تعمیر تلویزیون موثرترین و کارآمدترین روش برای حل مشکل است و دستگاه شما را مجدداً کار می کند.

برند و نوع تلویزیون

مهم است که به مارک و نوع تلویزیون شما در نقل قول خود توجه داشته باشید تا اطمینان حاصل شود که تجارت با آن آشنایی دارد. به عنوان مثال، نوع تلویزیون می تواند یک ال سی دی / ال ای دی، تلویزیون پلاسما یا حتی سه بعدی باشد فقط برای ذکر چند مورد. این مارک ممکن است در میان بسیاری دیگر، پاناسونیک، سامسونگ یا سونی باشد. به طور کلی نوع برند و شرکت تولید کننده نیز نقش مهمی در تعمیرات شما دارد.

بیمه

هنگام استخدام شخصی برای انجام کار بر روی وسایل منزل خود، که به احتمال زیاد در وهله اول هزینه زیادی برای خرید در اختیار شما قرار می دهد، می توانید از گارانتی و خدمات پس از فروش استفاده کنید.

در غیر اینصورت بهتر است تا از کارشناسان و تکنسین های حرفه ایی برای تعمیرات تلویزیون استفاده کنید.

برای تعمیر تلویزیون با مناسب ترین قیمت ها می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

تعمیرات

تکنسین ها